Mazowieckie: Warszawa

Roznoszenie ulotek: Warszawa - Mazowieckie

Kolportaż / roznoszenie ulotek w Warszawie i całym województwie mazowieckim – w tym miasto Warszawa oraz pozostałe miejscowości Mazowsza: Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Piaseczno i wiele innych.

Warszawa to rynek, w którym uwidocznienie przekazu wymaga kampanii kolportażowych o zwiększonym zasięgu. Nie od dziś wiadomo, że roznoszenie ulotek w Warszawie to perspektywa dotarcia do prawie 2.000.000 mieszkańców – taka liczba odbiorców sprawia, że konkurencja jest stosunkowo wysoka, a ukazanie własnego przekazu wśród konkurencyjnych materiałów reklamowych wymaga przemyślanej strategii. Ze względu na wysokie nasycenie kampanii dystrybucyjnych, najskuteczniejszą metodą kolportażu w Warszawie jest oferowana przez nas strategiczna dystrybucja, czyli wnikliwe badanie grupy docelowej i ocena szans na sukces kampanii mając na uwadze duże nasycenie reklamą (w szczególności przesyt kolportażu do skrzynek pocztowych). Kluczem do sukcesu dystrybucji jest przemyślany wybór metody kolportażu spośród dostępnych (rozdawanie ulotek, skrzynki pocztowe, doręczanie do firm, restauracji, placówek itd.) lub opracowanie dedykowanej metody kolportażu dostosowanej do specyfiki kampanii.

Obszar warszawski jest wyraźnie podzielony na sektory mieszkalne i handlowe, co znacznie ułatwia dotarcie do odbiorców i pozwala budowę strategii z podziałem na kampanie B2B lub B2C.

Dystrybucja oferowana przez Roznoszenie-ulotek.com opiewa na kolportowaniu materiałów reklamowych takich jak: ulotki, gazety – prasa, foldery reklamowe, katalogi, próbki produktów i gadżety reklamowe.

  • Powierzchnia województwa: 35,600,00 km²
  • Populacja: ok. 5,395,000 mieszkańców
  • Stolica województwa: Warszawa
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
DZIELNICE WARSZAWY Powierzchnia (km²)
Mokotów 35,4
Praga-Południe 22,4
Ursynów 43,8
Wola 19,3
Bielany 32,3
Śródmieście 15,6
Targówek 24,2
Bemowo 25
Białołęka 73
Ochota 9,7
Praga-Północ 11,4
Wawer 79,7
Żoliborz 8,5
Ursus 9,4
Włochy 28,6
Rembertów 19,3
Wesoła 22,6
Wilanów 36,7