Formularz, a może porada?

DOBIERZ FORMĘ KOLPORTAŻU WŁAŚCIWIE

FORMULARZ ZAMÓWIENIA (Średnio 2 minuty)

W poniższym formularzu zaznacz formy kolportażu, które Cię interesują oraz podaj (opcjonalnie) dodatkowe wytyczne. Specjaliści przygotują propozycję kampanii reklamowej analizując skuteczność jej dotarcia i prześlą ją na podany adres mailowy. Jeżeli zostawisz nam wyłącznie swój numer i mail – nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie aby wspólnie omówić plan dystrybucji.

Potrzebujesz pomocy? ✉ kontakt@roznoszenie-ulotek.com884 885 447


Adres email *
Numer kontaktowy *
Odbiorcy kampanii


Preferowana forma kolportażu
.
.

Wytyczne (opcjonalnie)

Jakiego rozmiaru ulotki planujesz kolportować?

Jestem zainteresowany ofertą wydruku materiałów reklamowych (opcjonalnie)


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych firmy dla potrzeb sporządzenia jednorazowej oferty cenowej przez partnerów: PM Consulting, Morska 111/1 81-222 Gdynia VAT Reg No PL 9581516542 (PM Consulting nie jest wykonawcą usługi i jednorazowo przekaże dane Twojej firmy do partnera, tj. firmy wykonawczej, która skontaktuje się z Tobą z własnej skrzynki mailowej przetwarzając Twoje dane wyłącznie do potrzeb sporządzenia jednorazowej wyceny)

What is 1 + 4 ?

TRADYCYJNA FORMA KONTAKTU
KOLPORTAŻ ULOTEK W CAŁEJ POLSCE

Czy wiedziałeś, że kolportaż materiałów reklamowych realizujemy na terenie całego kraju? Możesz dotrzeć do wszystkich miast i obszarów wiejskich w całej Polsce. Skorzystaj możliwości z kolportażu do skrzynek pocztowych, firm, gospodarstw domowych jedno i wielorodzinnych, instytucji, szkół i wielu innych lokalizacji dobranych do rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności. Ulotki, gazetki reklamowe, katalogi i wiele więcej – wybierz materiał reklamowy, a o formę dystrybucji zapytaj lokalnego doradcę.

AKTUALIZACJA: Akcje kolportażowe i dostawy realizujemy także podczas trwania epidemii COVID-19 (harmonogram naszych prac nie uległ zmianie – dystrybucję realizujemy w tygodniu, weekendy i święta).