Kujawsko-Pomorskie: Bydgoszcz i inne

Roznoszenie ulotek: Bydgoszcz - Kujawsko-Pomorskie

Roznoszenie ulotek na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego – w tym Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Świecie, Brodnica, Chełmno i wiele innych miast. Docieramy w każdy zakątek.

  • Powierzchnia województwa: 17,971,00 km²
  • Populacja: ok. 2,135,000 mieszkańców
  • Stolica: Bydgoszcz

Definitywnie kolportaż ulotek zwiększa świadomość ludzi w stosunku do danego produktu bądź marki. Jest to ponadczasowa metoda reklamowa swojej działalności i oferowanych produktów. W dzisiejszych czasach większość firm planując strategię marketingowo-promocyjną, wybiera siłę jaką ma dystrybucja ulotek lub sampling. Sampling- to rozdawanie próbek produktu i gadżetów promocyjnych w celu dania możliwości klientowi na zapoznanie się z produktem bądź usługą, które świadczymy. Sampling spokojnie można łączyć z rozdawaniem ulotek promocyjnych i dzięki temu podwajać swoje zyski. Trzeba przyznać, że kolportaż ulotek trafia do na prawdę szerokiego grona odbiorców. W województwie kujawsko-pomorskim możemy spokojnie dotrzeć do co najmniej dwóch milionów odbiorców! To bardo duża liczba, którą możecie sobie przekalkulować na Wasz dochód, jeśli zdecydujecie się na roznoszenie ulotek.

Gdzie docieramy?

Gdzie tylko chcesz! Dystrybucja ulotek może być zewnętrzna lub wewnętrzna. Ulotki rozdawać można przechodniom na ulicy albo wrzucać do skrzynek na listy i wkładać za wycieraczki samochodów. Możliwości jest mnóstwo. Skorzystaj z naszych usług i zwiększ swoje dochody do maksimum.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI