Wszystko o kolportażu

Ulotki, które zainteresują czytelnika, czyli jakie?

Sierpień 1, 2018

Ulotki zasypują każdego z nas codziennie. Czasami nie zwracamy na nie uwagi, ponieważ zwyczajnie treść jest przedstawiona w mało przystępny i przyciągający wzrok sposób. Dlatego żeby Twoja firma dzięki ulotkom reklamowym miała szanse na skuteczną promocje, warto odpowiednio je przygotować. W jaki sposób?

Tak, by rozbudziły zainteresowanie czytelnika już w chwili, gdy po nią sięgnie. Oczywiście to nie wszystko. Ważna jest również treść ulotki – oferta, usługa, czy zwyczajnie wiadomość, którą chcemy przekazać odbiorcy. Dziś podpowiemy Ci, jak perfekcyjnie stworzyć ulotkę, która na pewno zainteresuje Twojego przyszłego klienta.

Ulotka ulotce nie równa

W skrzynce pocztowej na pewno znajdujesz masę ulotek. Oferta pizzerii, nowo otwarty sklep, czy gazetka promocyjna do drogerii. Przeglądasz i wyrzucasz. Jeżeli Twoja ulotka będzie stworzona bez przemyśleń, pewnie odbiorca zrobi z nią to samo, co Ty czy ja podczas wyjmowania listów. Dlatego liczy się szablon i dobra treść. Coś, co przykuwa wzrok i jasno pokazuje, jakie korzyści dostaje odbiorca po zapoznaniu się z treścią broszurki.

Stawiaj na jasny przekaz

Jeżeli prowadzisz firmę gastronomiczną, możesz na odwrocie ulotki zaserwować menu, z najchętniej kupowanymi daniami. Pod spodem, zasugeruj czytelnikowi, że tylko i wyłącznie z tą ulotką otrzyma, na przykład darmową colę do swojego posiłku. Długość „życia” Twojej reklamy od razu się wydłuża z korzyścią dla obu stron.

Bez względu na to, czym się zajmujesz zawsze masz możliwość obdarowania czytelnika miłym, drobnym upominkiem w podzięce za poświęcenie czasu na lekturę Twojej reklamy. Na pierwszej stronie musisz też zawrzeć coś, co zainteresuje klienta. Tym zajmie się nasza agencja reklamowa i zrobi to doskonale.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nie oszukujmy się, nie każdy przedsiębiorca pilnie studiował marketing. Dlatego czasami trudno sprecyzować, co na takiej ulotce ma się znaleźć. Dzięki naszej agencji reklamowej jest to proste – sami możemy zaprojektować idealną ulotkę, dostosowaną do Twoich potrzeb. Brzmi świetnie? To do dzieła!