Single Blog

Roznoszenie wizytówek

Październik 31, 2016, Written by 0 comment
Wizytówka, to tylko kawałek kartonika, który z pewnością każdy z nas posiada. Warto zauważyć, że odpowiednio użyta, przez na przykład roznoszenie wizytówek do firm, to skuteczne narzędzie wykorzystywane w kontaktach biznesowych.
Dobrze zaprojektowana i elegancka może być kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa. Trzeba, jednak pamiętać, że wizytówka posiada swój “savoir vivre” w biznesie, którego każdy powinien przestrzegać, aby reklama była skuteczna i punktowała w dalszych kontaktach. Zdecydowanie wizytówki firmowe są jedną z najtańszych form reklamy, skutecznej. Posiadają niewielkie rozmiary, co pozwala na na noszenie przy sobie dużej ilości sztuk.
Warto wykorzystywać wizytówki ulotkowe, gdzie zawarte są niezbędne informacje o działalności oraz oferta firmy i dane kontaktowe. Najczęściej wykorzystywane są przez małe przedsiębiorstwa lub osoby indywidualne, ale coraz częściej korzystają z nich duże firmy, w końcu często misja firmy mówi sama za siebie, a spokojnie zmieści się na wizytówce.
Roznoszenie wizytówek w celu rozwoju biznesu, to bardzo popularna forma i oczywiście bardzo efektywna, z której warto korzystać. Pamiętajmy o kilku podstawowych zasadach rozdawania, a mianowicie:
  1. Po pierwsze, upewnij się, że wizytówki są idealne i nie posiadają żadnych błędów informacyjnych, jak również gramatycznych.
  2. Po drugie, wizytówki umieść w kilku różnych miejscach, aby zawsze mieć je przy sobie.
  3. Po trzecie, zastanów się, gdzie możesz znaleźć grupy potencjalnych klientów lub skorzystaj z wsparcia agencji. Chodzi tutaj o: konferencje, szkolenia, targi, spotkania biznesowe, kawiarnie i tym podobne. Wykorzystaj strategie rozdawania wizytówek dla firm. Możesz sam zająć się tak zwanym “kolportażem wizytówek” i uczestniczyć w różnych wydarzeniach, aby rozdawać ulotki, bądź skorzystać z oferty agencji, która zajmie się organizacją i dotrze za Ciebie w każde wybrane miejsce, a sam będziesz mógł zając się dalszą pracą.
  4. Po czwarte, nigdy w trakcie rozdawania wizytówek nie zajmuj się sprzedażą. Wizytówka ma informować o ofercie, a nie naciskać na potencjalnego Klienta.

Bez wątpienia, warto posiadać wizytówki i korzystać z możliwości ich roznoszenia do firm. Wizytówki kształtują wizerunek firmy i budują dobry wizerunek marki. Pamiętaj, że jeśli zlecasz roznoszenie wizytówek, to sam musisz mieć przy sobie zawsze, co najmniej dziesięć sztuk, aby zawsze być przygotowanym na bezpośrednią reklamę.