Single Blog

Pakowanie listów do kopert

Październik 31, 2016, Written by 0 comment

Kopertowanie, czyli pakowanie listów do kopert, to jeden z procesów obsługi korespondencji masowej. Proces ten odbywa się w formie ręcznej lub automatycznej.

Pakowanie maszynowe, to szybki i efektywny sposób przygotowania listów do dystrybucji. Maszynowo można w krótkim czasie zakopertować tysiące listów w ciągu jednej godziny. Jest to forma wykorzystywana, w przypadku, kiedy kampania reklamowa jest obszerna i cyklicznie powtarzalna. Warto wiedzieć, że maszynowe kopertowanie wymaga specjalnych formatów kopert: C5NK lub C6/5NK (koperta DL). Ręczne pakowanie listów do kopert wykorzystywane jest przy mniejszych nakładach. Z pewnością metoda zawsze zależy od czynników i wielkości korespondencji. Pracownicy w Państwa w firmie nie będą tracić cennego czasu na składanie dokumentów i kopertowanie. Nasza agencja zajmie się wszystkim od początku do końca. Zapewniając dostarczenie korespondencji do wybranej grupy, optymalizując przy tym koszty. Warto? Zdecydowanie tak! Nie trać czasu i pieniędzy!

Nasza agencja zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie pakowania, konfekcjonowania oraz doboru grupy kontrahentów oraz potencjalnych klientów z podziałem na miasta na terenie całego kraju.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym działem realizacji, z chęcią doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.