Single Blog

Kolportaż ulotek – Bydgoszcz i okolice

Wrzesień 27, 2016, Written by 0 comment

Jedną z najpopularniejszych form marketingu bezpośredniego, jest roznoszenie ulotek. W ofercie dla rejonu województwa kujawsko-pomorskiego, pragniemy zaproponować Państwu kolportaż ulotek w Bydgoszczy. Miasto Bydgoszcz to miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie kujawsko-pomorskim. Liczba ludności to prawie czterysta tysięcy osób, co daję duże możliwości pozyskania potencjalnych klientów. Rozszerzając usługę o okoliczne miejscowości, takie jak: Chmielniki, Białe Błota, Niemcz, Osielsko, Łochowo lub Nakło nad Notecią, poszerzamy grono odbiorców.

Kolportaż ulotek to alternatywna metoda promocji swoich produktów i usług. Materiały reklamowe docierają do wybranych odbiorców i pozwalają im na zapoznanie się z reklamowaną ofertą. Zdecydowanie jest to świetny sposób pozyskiwania grona klientów i zwiększania dziennych obrotów oraz zainteresowania działalnością.

Ulotki mogą być rozdawane na ulicy, albo mogą trafią do skrzynek pocztowych oraz wielu innych miejsc. Pozwala, to na dotarcie do wybranych osób, albo na poszerzenie działań marketingowych. Opcje mogą być łączone. W Bydgoszczy możemy rozdawać broszury przechodnią, a w okolicznych miejscowościach kolportować materiały do domów. Z pewnością każda metoda promocji będzie adekwatna i pozwoli na zwiększanie zainteresowania usługami firmy.

Pamiętajmy, że dobra reklama, to podstawa działalności firmy.