Single Blog

Firma roznosząca ulotki – czy warto?

Maj 8, 2017, Written by 0 comment

Tracisz czas na myślenie jak zareklamować swoją działalność nie wydając na to dużych pieniędzy? To proste – rozwiązaniem jest roznoszenie ulotek, które wbrew pozorom przynoszą duże korzyści.

Dlaczego warto zlecać kolportaż firmie roznoszącej ulotki? Kolportowanie materiałów to tania forma reklamy, jednak najważniejszym czynnikiem jest wybór odpowiedniej firmy, która wykona swoją pracę rzetelnie i przede wszystkim – tanio.

Wybierz firmę, która rozniesie Twoje ulotki, a następnie wybierz rodzaj dystrybucji.

Wyróżniamy następujące sposoby na roznoszenie ulotek:

rozdawanie na mieście do rąk przechodniów, jest to na tyle dobre że ma się wtedy bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami, można też samodzielnie wybrać miejsce na rozpowszechnianie ich ale także można dobierać odbiorców do swoich potrzeb, rozdawanie odbywa się w konkretnym miejscu albo na konkretnym odcinku drogi gdzie rozdaje się ulotki odbiorcom do rąk. Przy okazji można zainteresowanym coś o tych ulotkach powiedzieć,
dlaczego rozdaje się ulotki, jaki to ma wpływ na firmę oraz co owa firma ma do zaoferowania – prosty, krótki przekaz wyjaśniłby po co, dlaczego, co planuje firma itd.

roznoszenie ulotek do skrzynek, można samemu wybierać rejony do których chce się dotrzeć lub pracodawca wskażę teren do ich rozprzestrzeniania, ale także można wybierać odbiorców poprzez ich zamożność, można wybrać odpowiedni  czas i miejsce żeby przyniosło to dobre wyniki sprzedaży, po wybraniu miejsca na roznoszenie ulotek jeżeli jest to w bloku to wchodzi się na klatkę i wkłada ulotki do skrzynek, w blokach wielopiętrowych, posiadających windy przykładowo wieszając na klamki,  a jeżeli chodzi o domki jednorodzinne to wkłada się je do skrzynki, które wiszą na bramie, furtce czy gdziekolwiek, tak aby nie zrazić do siebie odbiorców lub nie zniechęcić do jej przeczytania.

wkładanie ulotek za wycieraczki samochodów – ten sposób jest bardzo szybki i łatwy, tak jak w roznoszeniu ulotek po skrzynkach można wybierać dowolny czas i miejsce a także dobierać odbiorców patrząc na miejsce zamieszkania czy też zamożność, po wyznaczeniu konkretnych miejsc wkłada sie ulotki za wycieraczki samochodów na wyznaczonym terenie.
Oczywiście uważając na czyjś pojazd aby go nie uszkodzić (np. zarysować, ubrudzić…)

naklejanie ulotek na słupy, tablice reklamowe na przystankach – też jest to jakieś wyjście, trzeba przygotować odpowiednie miejsce gdzie ulotki mają zawisnąć na słupach czy na przystankach autobusowych, po wyznaczeniu miejsca nakleja się ulotki taśmą na słupy czy na przystanki, ale trzeba też uważać żeby nie naklejać ich tam gdzie jest to zabronione, dlatego warto korzystać z firm, które posiadają odpowiednie zezwolenia i wiedzą, gdzie plakatować.